עדן

עדן

הכירו את הקו-אנזים Q10

קו-אנזים Q10 הינו חומר דמוי ויטמין בעל איכויות נוגדות חמצון שרמה נמוכה שלו בגוף עלולה להוביל לאי ספיקת לב ומצוקות בריאותיות נוספות. רמת ה-Q10 – שנקרא גם יוביקווינון (נגזרת של המילה Ubiquitas שבלטינית פירושה "נמצא בכל מקום" ואכן קו אנזים זה נמצא בכל התאים בגוף האדם) – יורדת עם השנים, שכן בסביבות גיל 30-35 אנחנו מפסיקים לייצר אותו, ועל כן במקרים רבים מומלצת צריכת תוספים המכילים אותו. ה-Q10 של נוטרי-די מוכר כאיכותי ורב תועלת ועל כן הוא מומלץ במיוחד.

תפקידי ה-Q10

התפקידים העיקריים של Q10 הם:

  • הפקת אנרגיה בתאי הגוף השונים
  • חיסול רדיקלים חופשיים שעלולים להסב נזק משמעותי לגופנו (בזכות האיכויות נוגדות החמצון שלו)
  • שיפור תפקוד הלב
  • תרומה לויסותו של לחץ הדם ובעיקר במקרים של יתר לחץ דם
  • הגברת היעילות של אימונים גופניים (בזכות תרומתו לניצול המקסימלי של החמצן)

רמות נמוכות מדי של Q10 – שבין הגורמים להן עלייה בגיל, נטילת תרופות מסוג סטטינים (המשמשות להפחתת רמות הכולסטרול), מחלות שונות ובהן סוכרת וסרטן וכן פעילות גופנית רבה ומאומצת – עלולות להוביל לעייפות, תחושות של חוסר אנרגיה, מחלות כלי דם ולב ומצוקות בריאותיות נוספות.

למה כדאי לבחור ב-Q10 של נוטרי-די?

ה-Q10 של נוטרי-די, אחת החברות המתקדמות ופורצות הדרך בעולם תוספי התזונה, מבוסס על פורמולה מהפכנית שמבטיחה כמות אופטימלית של נוגדי החמצון, ועל כן מעניק לנו את מלוא התועלת מהקו-אנזים החשוב.

קו-אנזים Q10 של נוטרי-די מחזיר את הגוף לאיזון (שמופר כל העת עקב נזקי קרינת השמש, המתח הנלווה לחיים המודרניים, תרופות שונות, מזון מעובד ומזיק ועוד) ובולם תהליכים חמצוניים מסוכנים לנו בזכות חיסול הרדיקלים החופשיים, שהם אלה האחראיים להזדקנות המואצת של תאים שונים בגוף ונזקים רבים אחרים.

שימוש קבוע ב-Q10 מחזק את המערכת החיסונית, מונע פגיעה במערכות ואיברים חיוניים, מאט את ההזדקנות הטבעית של הגוף ובנוסף עוזר התוסף לשמירה על עור בעל מראה רענן ומלא חיוניות.

הפורמולה האפקטיבית של נוטרי-די מבטיחה גם את שיקומם של תאים ורקמות אשר ניזוקו בטרם לקיחת התוסף, וכן את העלמתם של כאבי שרירים ובפרט בקרב ספורטאים אשר עוסקים בפעילות ספורטיבית מאומצת.

תרומה משמעותית ללב

התרומה החשובה ביותר של Q10 היא ללב שלנו – דוגמה לכך היא מחקר שערך פרופ' פרנקלין רוזנפלדט, אחד ממנתחי הלב המובילים בעולם, ושלפיו מתן Q10 במשך שבועיים לפני ביצוע ניתוח מעקפים שיפר במידה ניכרת את החלמתם של המטופלים. מחקרים אחרים של פרופ' רוזנפלדט מצאו קשר הדוק בין רמה נמוכה של Q10 לבין הסבירות להיווצרות אי ספיקת לב.

עוד כדאי לציין כי רכישת Q10  תבטיח לכם כי המוצר שקיבלתם הינו בעל תאריך תפוגה של שנה מיום הקנייה לכל הפחות (ובמקרים רבים אפילו יותר). בנוסף תוכלו ליהנות ממחיר אטרקטיבי במיוחד ומבצעים משתלמים, וכן מהאפשרות להחזיר את הקו-אנזים אם התחרטתם מסיבה כלשהי (בכפוף לתקנון).

פוסטים נוספים

סגירת תפריט