עדן

עדן

איך מחדשים ריהוט?

אם אתם מעוניינים לחסוך בעלויות עיצוב ושדרוג הבית,תוכלו לחדש את הריהוט הקיים. כיצד עושים זאת? להלן המדריך המלא.

חידוש ריהוט – טכניקה מצוינת לצורך הוזלת עלויות שדרוג הבית

אחד הטרנדים החמים בענף עיצוב הבית הוא ללא ספק חידוש ריהוט ישן והפיכתו לחדש, כל זאת באמצעות טכניקות ייחודיות. למעשה, חידוש ריהוט ניתן בעבור פינות אוכל, מזנונים, כורסאות, ספות ולמעשה כמעט כל רהיט אשר מצוי בבית, אולם חשוב לזכור כי מדובר בתהליך אותו יש צריך לעבור באמצעות ליווי של נגרים וחברות מקצועיות אשר ילוו אתכם לאורך התהליך, החל מבחינת המפרט של הרהיט ועד לביצוע פעולות בכדי לחדש אותו תוך זמן קצר. כך לדוגמא, במידה ומדובר בחידוש של פינות אוכל, ניתן להעביר את הכיסאות לרפד מקצועי לצורך שיוף וצביעה מחדש של הכיסאות ובכך להקנות לכיסא מראש חדיש. על מנת להשלים את התהליך מומלץ לרכוש שולחן יוקרתי מחברה מקצועית ובכך לשדרג את הנראות של פינת האוכל, מבלי להוציא אלפי שקלים. כאמור, מדובר רק באופציה אחת מיני רבות, ובמדריך הבא נציג לכם כיצד תוכלו לחדש את הריהוט בשיטת עשה זאת בעצמך או באמצעות ליווי של חברה מקצועית, לצורך שילוב ריהוט ישן וחדש יחדיו.

חידוש ריהוט

כיצד מחדשים רהיטים?

  • פינות אוכל – את פינות האוכל ניתן לשדרג באמצעות רכישה של שולחנות או כיסאות חדשים מחברה מקצועית, כאשר ניתן לחסוך בעלויות ע"י שדרוג של הריהוט הקיים. רוב פינות האוכל אשר עשויות מעץ מצופות בחומר פורניר, חומר לציפוי עץ אשר ניתן לשייף אותו באמצעות נייר שיוף גס, אולם חשוב להקפיד ולא לחדור את שכבת הציפוי בכדי לא לגרום לחורים בתוך השולחן עצמו. בנוסף, במידה וישנם חורים בעץ ניתן לסתום אותם באמצעות שפכטל, ולאחר שהחומר מתייבש לשייף בשנית בכדי להקנות לשולחן מראה חלק. על מנת להשלים את התהליך מרחו בסיס כהה על בסיס שמן, וזאת בכדי להבריק את השולחן ולהקנות לו מראה יוקרתי.
  • כורסאות – את הכורסא הישנה בבית ניתן לשלוח לרפד מקצועי לצורך ריפוד מחדש, בהתאם לטעמכם האישי. כיום ניתן לבחור מבין מאות דגמים של ריפודים איכותיים ומצוינים אשר יאפשרו לכם לשדרג את הנראות של הכורסא, אותה ניתן להניח בסמוך לספות או בחדר השינה. מומלץ לבחור בריפוד איכותי כדוגמת קטיפה אשר נשמר למשך שנים רבות ומקנה מראה חם לכורסא.
  • שולחנות עץ – את שולחן העץ הישן ניתן לשדרג באמצעות מריחה של צבע לכה מיוחד בעבור עצים. על מנת לבצע את השדרוג, נקו היטב את השולחן מאבק ולאחר מכן התחילו בשכבה דקה אחת של צבע, באמצעות מברשת רכה. מומלץ להניח שלוש שכבות של לכה על בסיס מים, ולאחר תהליך ייבוש של שלוש עד ארבע שעות תוכלו לקבל שולחן מחודש.

פוסטים נוספים

סגירת תפריט